poniedziałek, 9 stycznia 2012

Czy rude jest złośliwe?

Jako, że niedługo przybędzie do mnie trupa trupków, muszę zacząć opisywać prezenty gwiazdkowe. Pierwszym z nim, a raczej pierwszą jest Megan, rudzielec z serii Basic 002. Jest to 04-002. Nie to nie jest szyfr. 04 oznacza numer 04 oznacza numer moldu(rysy twarzy), a numer 002 jest numerem serii(w tym przypadku serii Basics). Seria Basics dzieli się na dwie podserie(?): Black(001) i Jeans(002). Jeans charakteryzuje się tym że wszystkie lalki ubrane są w jeansy i koszulkę(i oczywiście buty). Są to już lalki kolekcjonerskie, różniące się od zwykłych tym, że mają certyfikat i dużo trudniej je znaleźć. Zdjęcia całej kolekcji można znaleźć w necie.

Headmold Megan to Goddess. Oczy ma koloru szaro-zielonego i jasnożółtego. Zdobią je dwie małe plamki. Ma jasny, rudawy cieć do powiek, długie rzęsy i podkreśloną górną powiekę. Usta pomalowane jasnoróżowym błyszczykiem. Włosy ma rude z cieniutkimi jaśniejszymi i ciemniejszymi pasemkami. Długie, lśniące i gęste. Grzywka jest zaczesana na bok i związana. Włosy Megan ma po prostu cudowne. Cudny łepek umieszczony jest na korpusie zwanym model muse.

Strój Megan to granatowe jaensy z szarą nitką i guzikami. Są bardzo dopracowane mają z tyłu i z przodu kieszonki,zapinane są z tyłu na okrągły zatrzask. Do tego szara bluzka na ramiączkach i czarne klapki na obcasie które nie spadają.1 komentarz: