środa, 14 marca 2012

Barbie Tottaly Hair 2

I jest. I to od tej samej sprzedającej. Szkoda tylko, że druga blondyna. Ta była, można powiedzieć, w lepszym stanie, bo posiada oryginalne kolczyki i pierścionek. Grzywkę też dłuższą. Więc mam teraz bliźniaczki, średnio podobne, bo zupełnie inaczej je wystylizowałam. Poniżej porównanie włosów pierwszej totally(po prawo) po zabiegach i drugiej przed zabiegami.
A tu od przodu. Chociaż miała dłuższą grzywkę, to była cała umorusana i zlepiona lakierem do paznokci. Przybyła ubrana w sukienkę, która cała się darła i po próbie przymierzenia poszły kolejne szwy. Więc na razie kiecunia właścicielki nie znajdzie.
Lalka dostała standardowe zabiegi na włosy, włącznie z czesaniem na mokro, kiedy wyszła jej 7(!) szczotek kudłów. Zamiast karbowania dostała proste włoski, które związałam w kucyk, bo tak lalce było bardziej do twarzy. Grzywka była przerzedzona i wycięta z boku. Ubranko dostała po prezentowanej ostatnio laleczce tylko, że spodnie ze skarpetami zmieniły się w rybaczki. I duuuuużo zdjęć:

I na koniec małe porównanie obu lalek. Pa lewej karbowane włosy pierwszej, po lewo proste dzisiejszej.
Oprócz innej fryzury i biżuterii różnią się również oczyma. Pierwsza, po prawo ma oczy namalowane wyraźnie grubszą kreską, przez co oczy wydają się większe. Nie wiem która wersja oczu jest popularniejsza, ale obie mi się podobają.

6 komentarzy:

 1. Fajne. Zapraszam do mnie world-barbie-dolls.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. pięknie je zrobiłas :) Ja mam tez tą panne i pamietam jak jej włoski odnawiałem... katorga... kanakelon z regóły sie bardzo łamie i wyłazi ale daje się tez bardzo dajnie formowac! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała :). Grzywka nie była lakierem do paznokci zrobiona, tylko pewnie tym żelem do włosów który był w zestawie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niee... to chyba jednak lakier. Do było czuć jak się dotykało kudłów.

   Usuń
 4. pięknie jej po spa :) aż cieszy jak lala odzyskuje dawny blask lub otrzymuje nowy :)
  MImo że ta sama nazwa a jednak bym powiedziała, że to inna seria lalek jest

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam z Hiszpanii: Lubię zarówno Barbie. mieć piękne włosy. Zdjęcia w tej dziedzinie są bardzo ładne. Jesteśmy nadal w blogu kontaktowego do bloga.

  OdpowiedzUsuń