niedziela, 26 lutego 2012

Miss Opal

Pochodzi z serii Birthstone Beauties z 2007r. Seria składa się z 24 lalek. Chodzi w niej o to, że do każdego miesiąca przyporządkowany jest kamień, a do kamienia - dwie lalki w ubranku tego samego koloru. Wsztstkie lalki mają taki sam headmold, fryzurę i ubranie.

Miss Opal jest przyporządkowana do października. Do wyboru miałam dwie lalki z tej serii, gdybym miała wybierać z całek kolekcji kupiłam styczniową miss garnet.

Muszę pochwalić pudło lalki i sposób jej zapakowania, bo nie było z dużo taśmy i żyłek, a pudło jest bardzo fajne po jest zamykane "pokrywką", a nie jak np. pudła basics.

Ciało: model muse
Headmold: steffi


Emilka
, bo takie imię dostała, o duże niebieskie oczy z delikatnym różowym cieniem i różowe usta. Jest, jak widać blondynką i ma śliczne spiralne loczki z przodu i mnóstwo siana z tyłu(efekt zakładania taśmy na włosy lalki. Ubrana z sukienkę do kolan z białą koronką i paseczkiem ze wstążki, różowe bolerko i nieoryginalne buty, bo oryginalne spadały. do tego ma delikatna biżuterię i mopsa w koronie.

I zdjęcia:6 komentarzy:

 1. Jaka urocza! Niby taka aż za słodka -cała w różu, koronkach... Ale jednak ma w sobie coś, co sprawia, że oglądałam jej zdjęcia już 5 razy :D Piękna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Też na początku odstraszał mnie ten róż, ale rzeczywiście ma to coś, czego brakuje lalką do zabawy.

   Usuń
 2. Choć cała różowiutka, to i tak bardzo urocza i
  MEEEEGA :). Słodki piesek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna. Uwielbiam lalki z tym moldem i kilka z taką buzia też u mnie mieszka, ale żadna z tej serii :) Z Birthstone Beauties najbardziej lubię brunetki, ale widzę, ze blondyna też bardzo fajna jest .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, też uwielbiam takie buźki niestety, na allegro bardzo trudno znaleźć lalki z takim moldem.

   Usuń