środa, 27 czerwca 2012

Głowa różowa i blondyna półłysa

No właśnie. Dzisiaj więc dwie lalki, zupełnie różne. Na pierwszy ogień idzie sea holiday barbie z 1993r. Lalka trafiła w  stanie "trup trupiasty": kudły obcięte brawie w całości, nóżki pogryzione, ale jakimś cudem zachowały się kolczyki. Kilka zdjęć obrazujących stan lalki:

Nogi:
Kudły od przodu:
I od tyłu:

O lalce mogę powiedzieć tyle, że ma śliczne oczka utrzymane w tonacji morskiej. Poniżej próba ogarnięcia włosów, metodą "na lakier".

Efekt marny i krótkotrwały. Na razie włosy związałam w krótkiego kucyka, ale mam w zamiarach reroot. I tu mam pytanie: gdzie można kupić włosy do rerootu -  chodzi mi zarówno o sklepy internetowe jak i normalne.  Kilka zdjęć barbioszki, która czeka tylko na włosy i nową fryzurę.
I druga lalka, a właściwe głowa. Czyli  różowy łepek wymienny. Sesja krótka i marnej jakości. Moim zdaniem głowa ma za krótkie włosy, która przez to łatwo się "rozczochrują". Ma za to ładne oczy, bo brązowe z szarm cieniem, a nie różowym, jak to ma miejsce  w przypadku 2/3 lalek, które można znaleźć na półce sklepowej. Ach... do tych oczu dodałabym rude włosy, kremowe usta. Rude do brązowego, wymysły co do łączenia kolorów. No cóż, zapraszam do oglądania zdjęć.
I drobna informacja:

Nie będzie mnie przez 2 tygodnie, licząc od 29 czerwca, wyjeżdżam na wakacje, nad morze.

6 komentarzy:

 1. o tak reroot uczyniłby z niej cudo ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. miałem ją ale włosy były sklejone czymś... włosy na allegro - "włosy syntetyczne" tanio :D
  Druga panna mmm, sam ją mam i uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. O typowe włosy dla lalek w polskich sklepach trudno. ja kupuję na all treski do włosów. Z jednej starcza mi na conajmniej 4 lalki :)
  Udanych wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za komentarze i pomoc w znalezieniu włosów, więc w przyszłości możecie się spodziewać lalki z nową czupryną.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hello from Spain: First barbie of the 80 has beautiful eyes. The white dress and the earrings are nices. What envy you go to sea! Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 6. Lalka z kolczykami to Sea Holiday Barbie z 1993 roku. Ma zabawne marchewkowe brwi ^^

  OdpowiedzUsuń