wtorek, 7 lutego 2012

Niezapowiedziana ruda

Nie opiszę laki, którą planowałam na dziś z uwagi na za małą ilość zdjęć. Lalki, którą planowałam na jutro też nie opiszę z uwagi na brak zdjęć. Opiszę za to lalkę-rudzielca, która przyjechała w pudle urodzinowym, nowa, tylko bez pudła i oryginalnych ciuchów. Nie narzekam, bo ubranie które posiada, jest całkiem w porządku, a buciki dostała od koleżanki z tej samej paczki. Ale żeby się nie pomieszać, będę opisywała lalki chronologicznie, a te których opisać nie mogłam przez brak zdjęć będę odkładała na koniec.

Moja ruda jest wyjątkowa blada i ma ciało BB. Tęczówki oczu lalki są w dwóch odcieniach zieleni. Lalka ma cień w kolorze jasnoszarym nad i pod oczami. Takich zielonych, przenikliwych oczu nie ma żadna inna moja lalka i to czyni ją wyjątkową. Usta lalki są w kolorze ciemno-malinowym, w kształcie podobne są do tych używanych w headmoldzie lara/ana. Włosy rudej są rudo-brązowe, proste i długie. Jej strój składa się z beżowo-czarnej koszulki bez rękawów z czarną kokardą na dole. Lalka posiada do tego różową spódniczkę od My Scene Bling Bling z 2005r. i białe kozaczki.

Zdjęcia:

3 komentarze:

 1. Mam lalkę z tą spódnicą O_o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałam już, od jakiej lali pochodzi spódniczka ;)

   Usuń
 2. http://adelesbarbies.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/drewf.jpg - tak wyglądała Twoja lalka w oryginale :) I jest to dokładnie mold lara/ana
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń